Bright MICE, uzman ekipleriyle gerçekleştirdiği her organizasyonun, hizmet verdiği şirketlerin prestijini temsil ettiğini bilir. Bu doğrultuda; teknolojik altyapısı ve proaktif yaklaşımı, yurt içi ve yurt dışındaki güçlü işbirlikleri ile kurumsal firmalara; profesyonel ve kusursuz bir organizasyon sunar.

Mice departmanı olarak, yaptığımız işlerde fark yaratma tutkusunu, başarmanın gururunu katılımcılarımızla paylaşmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Güler yüzlü, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımımızla ilk iletişimi kurduğumuz andan, organizasyon bitimine kadar katılımcılarımızın her anlarında yanlarında yer alıyoruz.

Bright MICE olarak, yeni deneyimleri kucaklayan ve yaratıcı, incentive programlarıyla, bayi, acenta kanalları ve çalışanlarının motivasyonuna katkı sağlamayı, ekip ruhunu geliştirmeyi, satış performansını ödüllendirmeyi öncelikleri arasına alan firmaların tercih edilen seyahat danışmanı olmayı hedefliyoruz.

Şirketinizin yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştireceği her etkinliği, şirketinizin bütçesi ve ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel tavsiyelerimizi ekleyerek titizlikle planlıyoruz.

Şirket prestijinin farkındalığıyla size özgün programları yaratıyor, ekibinizin bir parçası gibi hissederek kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

İçindeki keşfetme tutkusuna cevap arayanlar için kurulan Bright MICE, TÜRSAB üyesidir. Tecrübeli ve güçlü kadrosu, yaratıcı, seyahat projeleriyle uluslararası alanda faaliyet gösteren ve Türkiye’de seyahat denilince ilk akla gelen, en yenilikçi turizm firmaları arasında yerini almıştır.

Sizin ve sevdikleriniz için özenle planladığımız; kusursuz seyahatleri en avantajlı fiyatlar ile gerçekleştirmek, Dünyayı keşfetme heyecanıyla çıktığınız bu yolda sizin en güvenilir seyahat danışmanınız olmak Bright MICE’ın en büyük amacı.

Bright MICE olarak katılımcılarımızı yakından tanımaya çalışıp, ne tür bir tatil istediklerini analiz ederek, bütçeleri ve arzuları doğrultusunda verdiğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede ideal programı sunuyoruz.

Ayarlar

Görünüm

Geniş Sayfa